Z Velimi pouze s bodem

26.05.2013 23:02

FC Velim - MSK    1:1 (0:1)

K druhému venkovnímu utkání v řadě jsme zajížděli do Velimi. Na krásném hřišti jsme nesehráli špatný zápas, ale bohužel jsme neproměnili minimálně tři obrovské šance a odvezli si pouze bod.

V prvním poločase jsme předvedli dobrý výkon, kdy jsme našeho soupeře přehrávali. Misky vah na naší stranu mohl již na začátaku zápasu převážit Klain, ale jeho pumelice skončílo na břevně! Dále jsme si vypracovali spoustu rohových kopů, ale domácí obrana odolávala. Až do 26. minuty. Opět u toho byl Klain. Jeho tvrdý projektil domácí gólman ještě stihl vyrazit, ale na následnou dorážku Jíry už neměl šanci - 0:1. Naše aktivita trvala dál. Bohužel bez gólového zakončení. První poločas jsme tedy vyhráli 1:0.

Do druhého poločasu na nás domácí vlétli a vytvořili si tlak. V 55. minutě po standardní situaci vyrovnali, ale radovali se marně, pomezní mával offside. Domácí hodně otevírali obranu, a to byla voda na náš mlýn. Další obrovskou šanci měl Klain. Vystihl rozehrávku domácích a řítil se sám na domácího brankáře. Bohužel volil zakončení lobem, které domácí brankář ustál a podržel domácí tým ještě ve hře. V rozmezí od 68. do 71. minuty nás velimští přikovali na naše vápno. První šanci ještě stihl Ježek zlikvidovat, ale tá následná už znamenala vyrovnání. Dlouhý balon za naší obranu využil domácí forvard a skákající balon zkušeně poslal přes Ježka do brány - 1:1. Mohly nás velmi mrzet dřívější neproměněné šance. Poté se hra chvíli uklidnila, aby se v další obrovské šanci, chvíli před koncem zápasu, znovu ocitl Klain. Ovšem jeho další bomba zpoza vápna skončila pouze na tyči! To byla také poslední šance zápasu, a tak si z Velimi odvážíme bod.

Škoda nevyužitých šancí, jinak jsme si mohli odvézt vítězství. Doufejme, že už jsme si smůlu na trefování tyčí vybrali, a příští týden nám tyto střely padnou do brány. Za týden hostíme druhý tým soutěže - Sázavu. Sázavě máme hodně co vracet, na podzim jsme zde prohráli vysoko 0:5!

Branky: 71. Kesner - 26. Jíra.

MSK: Ježek - Zajíček (C), Bejda, Špetlík, Herodes - Matouš, Klain, Hrdina, Radačovský - Jíra, Lukeš (68. Lakatoš R.).

Velim: Svoboda - Kyncl, Hrabal, Seifert, Vácha - Nedbal, Teplý, Jeník (45. Slavík), Jansta - Dostál, Kesner.

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.