Z Říčan s vysokým vítězstvím!

18.11.2012 13:58

FK Říčany - MSK    0:6 (0:2)

Po posledních špatných výkonech jsme opět ukázali, že fotbal hrát umíme. Na dobrém hřišti proti týmu který chtěl hrát fotbal jsme domácím nasázeli půl tucet branek. Minimálně dva další góly ještě chytil domácí brankář. V utkání se střelecky zaskvěl Jíra, který dal pět branek!

Na začátku zápasu nás domácí moc k balonu nepouštěli, ale to jen pouze do naší první branky, kterou dal po čtvrthodině, po rychlém protiútoku, Bajer. Následně náš tým začal hrát pěkný kombinační fotbal. Druhý gól dal po půlhodině Jíra, který tak odstartoval svojí kanonádu. Do konce poločasu ještě domácí přežili naše velké šance a do poločasu vydržel tedy stav 2:0.

Do druhé půle jsme však vlétli doslova jako uragán. Hned po 22 vteřinách doklepával do prázdné branky Jíra a defacto tímto gólem na 3:0 rozhodl utkání. S dalším postupem času jsme stále hrozili před domácí brankou, naopak domácí se k ohrožení naší branky dostávali jen sporadicky. V 53. minutě přišel další gól a jeho autorem byl znovu Jíra, který tak završil svůj hat-trick! Po hodině hry to bylo už 5:0, kdy samostatným nájezdem nepohrdl Jíra a míč do sítě dostal ze své kopačky už počtvrté! Své galapředstavení pak završil čtvrthodiny před koncem, kdy si naběhl na střílený centr od Lakatoše a pěkně uklidil mimo dosah domácího brankáře a upravil tak již na 6:0. Do konce utkání měl ještě obrovskou šanci Radačovský, ale tváří v tvář ho gólman vychytal. Těsně před koncem si domácí vypracovali obrovskou šanci, ale Ježek reflexivním zákrokem své čisté konto uhájil. Chvíli poté hlavní sudí ukončil pro nás velmi povedené utkání s konečným stavem 6:0!

Jediným stínem na tomto zápase tak je svalové zranění kapitána Hofmana. Za týden přivítáme na domácí půdě Velim a doufejme, že předvedeme stejně pohledný fotbal s vítězným koncem.

Branky: 12. Bajer, 31., 46., 53., 60. a 74. Jíra

MSK: Ježek - Sameš, Zajíček, Hofman (25. Lukeš) (C), Herodes - Klain, Bajer (65. Pokorný), Hrdina, Lakatoš R. - Radačovský, Jíra (76. Razák).