Vítězná generálka

04.08.2013 08:56

MSK - FK Sedmihorky    4:2 (0:0)

Poslední přátelský zápas, před ostrým startem do sezony, jsme sehráli na domácím hřišti proti Sedmihorkám. Účastníkem libereckého krajského přeboru.

První poločas skončil bez branek, ikdyž náš tým zahrával velké množství standardních situací, ale bohužel bez efektu, hosté měli jedinou vážnější šanci, ale také nedali.

Ve druhé půli už se rozjel brankostroj. Hned v úvodu se z trestného kopu, za pomocí teče, trefil Hofman. Netrvalo dlouho a na 2:0 zvyšoval Bajer. Poté spálil tři velké šance Radačovský, ale naštěstí ho zastoupili jiní, konkrétně opět Bajer. Ten dostal krásný centr od Lakatoše a hlavou poslal míč do sítě, 3:0. Na 4:0 poté zvyšoval hlavou Hofman, opět po pěkném centru, tentokráte od Hrdiny. V posledních deseti minutách jsme však polevili v koncentraci a dostali dvě branky.

Generálka se tedy výsledkově vyvedla, ikdyž škoda zbytečných dvou gólů. Nicméně byla to pouze příprava a za týden už se takové věci nesmí opakovat.

Branky MSK: 47. a 71. Hofman, 51. a 60. Bajer.

MSK: Ježek - Zajíček, Bejda, Špetlík, Pánek (60. Vodák) - Honc, Hofman, Hrdina, Bajer - Radačovský, Lakatoš R.