V přestřelce jsme Turnovu podlehli

02.08.2012 15:56

MSK - FKP Turnov    3:4 (1:3)

K druhému přípravnému zápasu přijel na náš stadion Turnov. Naši hosté měli tým složený z poloviny hráči, kteří hrají divizi.

V tomto utkání rozhodovali naše zbytečné chyby v obranné fázi, které naši hosté trestali. Utkání plné branek bylo vcelku vyrovnané, ale více chyb vytvořilo naše mužstvo. V poločase vedli naši hosté 3:1, když naši jedinou branku dal z přímého kopu Bejda.

Ve druhé půli pokračovali brankové hody, když se nejprve turnovští dostali do vedení 4:1, ale naši hráči nic nezabalili a nejprve Klainem a poté opět Bejdou s přímého kopu snížili na 3:4. Ke konci zápasu jsme mohli jak my tak naši hosté vstřelit branku, ale žádná už nepadla. Utkání tedy skončilo výhrou Turnova 4:3.

Určitě jsme nepodali špatný výkon, ale do mistrovské soutěže se musíme vyvarovat chyb, které jsme udělali tento zápas.