V poháru jsme po přestřelce skončili

03.09.2014 22:47

MSK - SK Rejšice    4:6 (2:1)

Pohárový pavouk nám v 1. kole přisoudil Rejšice. Utkání se odehrálo na hřišti Kláštera nad Jizerou.

Jako první se prosadili naši hosté, když využili chybu v naší rozehrávce. Do poločasu však dvakrát zamířil přesně Mlynka, první gól dal z penalty, a převážil vedení na naší stranu. Ve druhé půli se rozpoutaly gólové hody. Rejšice si čtyřmi góly v řadě vypracovaly vedení 5:2. Poté se ke slovu přihlásili opět naši fotbalisté, Horákův centr si srazil do vlastní branky rejšický stoper a rozdíl byl dvougólový. Neuběhlo ani pět minut a hosté se dostali opět do tříbrankového vedení. Poslední slovo v zápase měl ale Musil, který povedou ranou upravil na končených 4:6.

Do utkání v našem, ale i v rejšickém dresu, nenastoupilo mnoho hráčů, kteří jinak patří do základní sestavy. Utkání se také hrálo v útočném rytmu, deset gólů tomu také jasně nasvědčuje. Po této porážce naše účinkování v krajském poháru tedy skončilo hned po prvním zápase.

Branky MSK: Mlynka 2x, Musil, vlastní.

MSK: Kroupa - Zajíček (C), Špetlík, Horák, Altman (46. Bejda) - Bajer, Radačovský, Patrik R. (60. Čermák), Havel, Musil - Mlynka.