V Čer. Pečkách vítězně!

14.10.2012 13:43

Červené Pečky - MSK    0:3 (0:2)

Do utkání jsme skvěle vstoupili, když již ve druhé minutě jsme dali branku. Dvacet minut na to, jsme navýšili skóré, které jsme si už zkušeně pohlídali. Ve druhé půli jsme se trefili ještě jednou a dali tak výsledku konečnou podobu.

Tento zápas pro nás lépe začít nemohl. Už ve 2. minutě se dostal ve vápně k zakončení Radačovský a pod domácím gólmanem dostal míč do sítě -0:1. Nadále jsme pokračovali v aktivitě, ale bez gólového zakončení. Po deseti minutách se také domácí začalo osmělovat, zejména po jejich pravé straně hřiště měli nebezpečné brejky. Nejprve domácí forvard křížnou ránou minul. O chvíli později Ježek jeho střelu z úhlu vyrazil na roh. Poté naše útočné akce většinou zastavoval praporek pomezního sudího, ale ve 25. minutě jsme se dočkali po druhé. První naši ránu domácí gólman skvěle vyrazil, ale u dorážky byl nejdříve Jíra a tentokrát už byl domácí brankář krátký -0:2. Tato branka náš tým hodně uklidnila a hráli jsme v klidu a s přehledem. Nejvíce nám zatrnulo ve 36. minutě, když se domácí útočník obtočil kolem Špetlíka, a směřoval sám k bráně, jeho snahu mu však utnul Ježek, který byl u míče dříve. Do konce poločasu už žádná branka nepadla, a tak jsme měli dobře nakročeno ke třem bodům. Poločas jsme vyhráli v poměru 2:0.

Ve druhé půli jsme byli připraveni na tlak domácích, kteří se určitě chtěli tlačit před naší branku a s výsledkem ještě něco udělat. Ovšem na hřišti vypadala situace uplně jinak. Naši hráči měli míč na svých kopačkách po většinu času a domácím tak nic nedovolovali, naopak sami spálili dobré šance. Asi největší přišla po hodině hry, kdy nejprve Hofman trefil, po rohu, hlavou břevno od kterého se míč odrazil před prázdnou branku k Herodesovi, ten ale bohužel také hlavou přestřelil. To jsme se ještě mohli obávat, že by nás naše zahozené šance mohli mrzet, ale čvrt hodiny před koncem zápasu pojistil naše vítězství třetí brankou Radačovský, který obral domácího obránce uvnitř pokutového území o balon a následnou tvrdou ranou nedal domácímu brankáři žádnou šanci -0:3. To už domácí definitivně zlomilo a jediným týmem na hřišti byl ten náš. Do konce zápasu ještě nedali své dobré šance Lukeš ani Matouš, a tak po konečném hvizdu rozhodčího svítil na světelné tabuli končený výsledek 3:0.

Toto vítězství je pro nás velmi důležité, jednak proto, že jsme hodili za hlavu minulý smolný zápas s Radimí a také jsme se udrželi ve hře o čelo tabulky. Teď nás čekají dva domácí zápasy, ve kterých chceme získat šest bodů a vytvořit ještě větší tlak na trojici týmů před námi.

Branky: 2. a 78. Radačovský, 25. Jíra

Diváci: 40

MSK: Ježek - Lakatoš R., Hofman (C), Špetlík, Herodes - Klain (76. Matouš), Hrdina, Bejda, Bajer - Jíra (69. Lukeš), Radačovský.

Č. Pečky:  Malý - Podnecký, Novotný (46. Hervert), Vlasák (75. Novák), Vaňkát (82. Krátký) - Hačka, Rejthárek, Herčík, Kulhánek - Svoboda, Žoha.