Semice jsme v přípravě rozstříleli

01.02.2014 18:46

MSK - AFK Semice    6:2 (3:1)

K prvnímu přípravnému zápasu jsme nastoupili, na benátécké "umělce", proti týmu Semic, který hraje krajský přebor.

V první půli zápasu jsme byli jasně lepším týmem, postupně jsme se také dostali do tříbrankového vedení, když se v našich barvách trefili Klain, Lukeš a Hrdina. Chvíli před poločasem stihl náš protivník snížit, když si vlastní gól dal Hofman.

Do druhé půle náš tým prostřídal, ale opět jsme byli o něco málo aktivnější než semičtí. Naše skóré postupně navýšili Nedoma a Bajer na průběžných 5:1. Semice poté dokázali snížit, ale poslední slovo v zápase si vzal Matouš v našich barvách a uzavřel tak účet utkání na konečných 6:2.

I když ani jeden z týmů nebyl kompletní, tak náš tým podal solidní výkon, kde nechyběla kombinace po zemi a hlavně, a to je důležité, jsme se dokázali také šestkrát gólově prosadit.

Sestava MSK: Kroupa (46. Ježek) - Zajíček, Hofman, Horák, Bajer - Matouš, Hrdina, Klain, Pokorný, Bažant - Jíra. Do utkání, kde se střídalo hokejovým způsobem ještě zasáhli Lukeš, Nedoma a Vodák.