Radimi stačil jediný gól

17.09.2013 17:56

Viktoria Radim - MSK    1:0 (1:0)

Utkání hrané na těžkém terénu moc krásy nepobralo. Naši hráči mohli jít do vedení, ale Lukeš zblízka nedal. Po dvaceti minutách přišel trest. Domácí vstřelili branku. Do konce poločasu byli lepší domácí. Ve druhé půli jsme byli naopak lepší my, ale bohužel jsme žádnou šanci nepřetavili v gól, tak jsme odjížděli z Radimi poraženi.

Zpočátku utkání byli domácí lepším týmem a na těžkém hřišti kombinovali lépe. Žádnou větší šanci si ale nevypracovali. První, ale za to obrovskou šanci měl Lukeš, který ale bohužel ze tří kroků neposlal míč do prázdné branky domácích. Domácí zkoušeli střílet z dálky, ale buďto  netrefili branku nebo zasáhl dobře Ježek. Ve 22. minutě však přišel trest pro náš tým. Po ztrátě uprostřed hřiště domácí středopolař našel, kolmicí mezi naše stopery, svého spoluhráče, který byl sám před Ježkem a tvrdou přízemní ranou dostal míč do sítě- 1:0. Gól domácí pochopitelně povzbudil a stále byli lepším týmem. Naši hráči také občas zahrozili, ale stejně jako domácí bez efektu. Poločas tedy skončil 1:0 pro domácí.

Do druhé půle jsme vstoupili lépe a také jsme přebírali iniciativu na hřišti. Naše finální fáze ale nebyla dobrá, bohužel. Domácí hrozili především brejky do naší otevřené obrany. Čím více se blížil konec utkání, tím jsme měli větší šance. Nejprve Ježkův dlouhý výkop propadl až k Jírovi, který bežel z lehkého úhlu sám na domácího brankáře, ale svou střelu poslal pouze do boční sítě radimské svatyně. Deset minut před koncem jsme měli další vyloženou šanci, konkrétně Radačovský, kterému naservíroval míč před prázdnou bránu Lakatoš, ale Radačovský zívající branku vůbec netrefil! Poté už domácí všechny naše náznaky šancí ubránili a uhájili tak těsnou výhru 1:0.

Bohužel jsme v tomto utkání zahodili minimálně tři obrovské příležitosti a tak jsme z Radimi nepřivezli ani bod.

MSK: Ježek - Zajíček (86. Hájek), Hofman (C), Bejda, Horák - Pokorný, Němec (55. Lakatoš), Hrdina, Radačovský - Jíra, Lukeš (69. Matouš).