Přestřelka s Turnovem pro náš tým

09.02.2014 12:46

MSK - FKP-Turnov B    5:4 (2:1)

Ve druhém přípraveném utkání jsme se střetli s rezervou divizního Turnova. V utkání padlo 9 branek, o branku lepší byl náš tým.

První půle byla více bojovná. Do vedení nás dostal po samostatném nájezdu Klain. Bohužel tentýž hráč si dal po chvíli vlastní gól. Před poločasem však ještě strhl vedení na naší stranu dorážkou Lukeš. Tímto stavem také první poločas skončil.

Ve druhém poločase padlo spousty branek. Nejprve nás postupně do vedení až 4:1 dostali Klain a Lukeš. Bohužel poté jsme během pár minut dostali dvě branky, kdy se náš soupeř dotáhl na stav 4:3. Náš pátý gól pak dal ale Bajer a znovu nám vrátil vícególové vedení. Poslední slovo v zápase měl ale náš soupeř, který ještě stihl korigovat na konečných 5:4.

Branky MSK: Lukeš 2x, Klain 2x, Bajer.

Sestava MSK: Ježek (46. Kroupa) - Zajíček, Hofman, Horák, Pokorný - Lakatoš, Krejza, Klain, Hrdina, Bažant - Jíra. Do utkání hokejovým způsobem také zasáhli Lukeš, Matouš, Nohynek a Bajer.