Přesilovka vyšla vniveč

01.09.2013 15:44

Ostrá - MSK    3:1 (2:1)

Do Ostré jsme zajížděli k dalšímu utkání 1.A třídy. Bohužel jsme odjeli bez bodů. Domácí se dostali do vedení již v 9. minutě. Poté stihl Horák vyrovnat, ale domácí se dostali po chvíli opět do vedení. Ve druhé půli jsme dostali výhodu hrát přesilovku, kdy byl domácí hráč v 65. minutě vyloučen, ale bohužel náš tlak byl neefektivní, a tak v 90. minutě domácí z rychlého protiútoku uzavřeli skóré na konečných 3:1.

Do utkání jsme vstupovali s defenzivnější taktikou. Bohužel nám i přes to dělali domácí hráči dlouhými nakopávanými míči problémy. Naše obrana kapitulovala už záhy. V 9. minutě přelétl dlouhý nakopnutý balon naší obranu a domácí útočník si sám před Ježkem poradil - 1:0. Vedoucí branka domácím ještě více vlila elánu do žil a naši hráči byli v defenzivě. Hráči Ostré zlobili především po standardních situacích, kdy disponovali výškovou převahou a také z dlouhých házených autů až do našeho vápna. Tentokrát však naše obrana zahrála bezchybně. Naši hráči se pomalu také začali osmělovat a ohrožovat domácí branku. Když přišla 24. minuta a faul domácích v blízkosti velkého vápna. Míč si postavil Horák a tvrdou ranou kolem zdi vyrovnal - 1:1. Bohužel však místo toho, aby nás tato branka povzbudila a začali jsme domácí přehrávat, tak jsme po pěti minutách inkasovali druhou branku. Domácí opět dlouhým křízným balonem se dostali až na hranici našeho vápna, kde domácí záložník ještě předložil lépe postavenému spoluhráči, který tvrdou ranou trefil přesně k tyči- 2:1. Velmi studená sprcha pro naše hráče. Do poločasu pak prakticky hrozili spíše domácí, ale tři velké šance domácích zlikvidoval Ježek. To bylo z první půle vše.

Do druhého poločasu jsme na domácí hráči vlétli a začali je napadat. Vybojovali jsme si dost rohových kopů, ale domácí stopeři potvrdili své hlavičkářské schopnosti a létající míče hlavičkovali pryč. Po hodině hry Ježek dobře vyrazil pumelici domácího hráče, která směřovala do horního růžku. V 65. minutě přišel důležitý okamžik. Domácí hráč již v přerušené hře oplácel, kdy zbytečně kopl do Jíry, byl za to odměněn druhou žlutou kartou a šel pod sprchy. Od této chvíle jsme sice domácí zavřeli na jejich polovině, ale dokázali jsme ze svého tlaku vydolovat pouze jednu nebezpečnou střelu Radačovského, kterou domácí gólman zpacifikoval. Další náznaky vyložených šancí jsme nedokázali dotáhnou k zakončení. Když jsme tedy nebyli schopní vyrovnat skóré utkání, tak ještě v nastaveném čase nám domácí vpadli do otevřené obrany a svůj protiútok zakončili gólem, kterým tak uzavřeli toto utkání- 3:1. Chvíli poté utkání skončilo.

Bohužel jsme tak tedy nenapravili domácí výbuch s Jesenicí a na své konto si připsali další porážku. Již třetí za čtyři utkání! Našemu týmu se bohužel velmi nedaří, ale ještě existuje stále dost času na zlepšení výkonů a hlavně na sbírání bodů.

Branky: 8. Petlička, 28. P. Moudrý, 88. Šedivý – 24. Horák.

MSK: Ježek - Lakatoš R. (72. Razák), Hofman (C), Špetlík, Horák - Němec, Hrdina, Bajer, Radačovský - Lukeš, Jíra.

Ostrá: Heimrath - Birkuš, Štěch, Kouba (65.) - T. Moudrý, P. Moudrý, Nedorost, Šedivý - Remenec (63. Verner), Lesyk (68. Cabrnoch), Petlička.