Po špatném výkonu jsme prohráli

03.06.2014 14:44

FK Červené Pečky - MSK    2:1 (0:0)

V utkání na půde Červených Peček, jsme chtěli zužitkovat naší dobrou formu, bohužel jsme předvedli špatný výkon a prohráli. Po bezbrankovém poločase, se jako první dostali do vedení, i s trochou štěstí, domácí. Za pár minut však stihl vyrovnat Klain. Poslední slovo si ale deset minut před koncem vzal domácí kapitán.

Úvod utkání byl ospalý z obou stran, oba týmy se snažily hrát kombinací po zemi, ale obrany měly navrch. Domácí hráči se dostávali do šanci především po standardních situacích, ale s těmi si naše obrana poradila. Možná největší šanci první půle měl na hlavě Lukeš. Ovšem domácí brankář dokázal jeho hlavičku vytěsnit na roh. Do konce první půle už se defacto nic zajímavého nestalo. Do kabin se tedy šlo za bezbrankového stavu.

Druhá půle na svém začátku nijak nevybočovala od té první, ale v 57. minutě padl první gól, a bohužel do naší sítě. Domácí kapitán poslal kolmicí, mezi naše obránce, svého spoluhráče do samostatného úniku na Ježka, ten mu dobře zmenšil úhel, domácí útočník volil střelu, která šla do tyče, ale ke štěstí domácích se míč odrazil zpátky přesně na nohu domácího útočníka a ten už neměl problém trefit prázdnou branku -1:0. Inkasovaný gól naše hráče probudil a již za pět minut bylo srovnáno. Radačovský dobře potáhl balon po pravé straně a svým přízemním centrem do vápna našel přesně Klainovu nohu, který se nemýlil -1:1. Od této chvíle byli naši hráči lepším týmem na hřišti a také se vypracoval dvě vyložené šance. Nejprve se dostal, v 70. minutě, do samostatného úniku Jíra, domácího brankáře sice prostřelil, ale míč namířil vedle brány. O pět minut později si domácí stoper tak dlouho "hrál" s míčem, až ho Hrdina obral a poslal do samostatného nájezdu Radačovského, který zvolil razantní střelu, která skončila asi tři metry nad domácí svatyní. Pravidlo nedáš-dostaneš, tak přišlo na řadu. Na začátku poslední desetiminutovky, dostal domácí kapitán Rejthárek až příliš prostoru na středu hřiště, dostal se až na hranici našeho vápna a svou střelu poslal do sítě naší brány -2:1. Domácí tedy vrhli všechny síly na obranu. Úderem 90. minuty byl před vápnem domácích faulován Jíra a vykoledoval trestný kop pro naše barvy. Míč si postavil Horák, jeho střela letěla do prostoru branky, ale jeden z domácích hráčů ve zdi jeho pokus rukou vyrazil mimo, rozhodčí tuto situaci viděl a ruku posoudil správně a dal nám k dispozici další trestný kop z hranice vápna. Ten rozehrál Klain, ale trefil pouze zeď, sice také do rukou domácího hráče, ale ten si chránil obličej, takže tentorkát vše v pořádku. Byla to naše poslední šance, jak ještě zkorigovat výsledek, po chvíli totiž rozhodčí ukončil zápas.

Po posledních dobrých výkonech a bodovém sběru, jsme bohužel zápas v Červených Pečkách nezvládli a těsně prohráli. Můžeme hlavně litovat dvou velkých neproměněných šancí ze samostatných nájezdů, ale jinak byl tento zápas jedním z našich nejhorších v jarní části sezony.

Branka MSK: 61. Klain.

MSK: Ježek - Lakatoš, Horák, Hofman, Musil - Klain, Krejza, Hrdina (C), Radačovský - Jíra, Lukeš (69. Maryška).

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.