Generálka se nevyvedla

02.03.2014 22:56

Velké Hamry - MSK    3:1 (1:1)

K poslednímu přípravnému zápasu jsme cestovali na umělou trávu do Desné. Soupeřem nám byly Velké Hamry, které hrají 1.A třídu v libereckém kraji.

Z počátku utkání byli domácí o něco lepším týmem, kterou po dvaceti minutách přetavili ve vedoucí gól. Naši hráči poté zapnuli na vyšší výkon a chvíli před poločasem srovnal hlavou Horák.

Druhý poločas se bohužel zvrtnul v nefér boj, kdy se na hřišti objevovalo stále více unfair zákroků a už to spíše nebylo o fotbale. Hráči Hamrů dokázali ve druhé půli potrestat naše chyby dvěma góla a stanovili tak konečný stav utkání na 1:3 z našeho pohledu.

Generálka na jarní část sezony se nám tedy nijak nevyvedla, ovšem jak již je zmíněno, druhý poločas už neměl s fotbalem moc společného. V mistrovském utkání by padla určitě nejedna červená karta.

Branka MSK: 39. Horák.

Sestava MSK: Ježek (46. Kroupa) - Zajíček, Horák, Hofman, Musil - Klain, Hrdina, Krejza, Bajer, Lakatoš - Jíra. Do utkání ještě zasáhli Lukeš, Vodák a Špetlík.