Dobrovice byla nad naše síly

11.08.2013 22:16

FK Dobrovice B - MSK    4:1 (3:0)

Vstup do nového ročníku se našemu týmu vůbec nepovedl. Zajížděli jsme na půdu nedaleké Dobrovice. Domácí sestava prošpikovaná borci s divizními zkušenostmi, byl bohužel nad naše síly. Domácí byli lepším týmem, první poločas vyhráli 3:0. Domácí využívali naše chyby a trestali. V první půli jsme dokázali zahodit i penaltu. Druhá půle už skončila v poměru 1:1, ale bodový zisk byl hodně daleko. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě a my můžeme doufat, že jsme si všechny své chyby vybrali už dnes.

Domácí nováček začal ve velkém stylu, bez zaváhání rovnou smetl jednoho z favoritů soutěže. Hradiště ovšem potopil už ve 4. minutě brankář Ježek, který nedůrazně vyboxoval trestný kop přímo do zad domácího Býma, jenž tak přišel lacino ke gólu. Ve 25. minutě Bobkův roh usměrnil hlavou do sítě Boško – 2:0.

Hosté se nemohli dostat do hry, a když jim zbytečným podseknutím Jíry v pokutovém území pomohl Bým, netrefil z penalty jejich nejzkušenější hráč Bejda vůbec bránu. Naopak v předposlední minutě poločasu utekl po pravém křídle Boško a zakončil přesnou ranou na zadní tyč.

Po přestávce servírovali hosté dobrovické rezervě další gólovou pochoutku – centrovaný míč promáchl na malém vápně Špetlík a na hrozivých 4:0 pohodlně zvyšoval za ním stojící Kořínek. Ježek pak alespoň vyrazil tutovku Tumy po Tomáškově centru. K čestnému úspěchu hostům pomohl pro změnu minelou debutant Janura, jemuž vypadl z rukavic Bejdův trestný kop, a nejlepší střelec loňské I. A třídy Jíra zblízka snadno dorazil.

Branky: 25. a 44. Boško, 4. Zajíček vlastní, 55. Kořínek – 70. Jíra.

MSK: Ježek – Špetlík (63. Lakatoš), Jakub Horák, Bejda, Zajíček – Bajer, Hofman, Hrdina, Pokorný (53. Lukeš) – Radačovský, Jíra.

Dobrovice B: Janura – Bým (90. Bartoň), Vladyka, Mrvík, Pečínka (71. R. Miškovský) – Bobek, Tuma, Maňas (87. Pilz), F. Kořínek (67. Tomášek) – Boško, Antoš (58. Bulíř).

Diváci: 208.

 

zdroj: www.denik.cz

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.