Komedie nám zhasla poslední naději...

06.05.2012 22:00

MSK - Tn Rakovník    1:2 (0:1)

V tomto utkání jsme potřebovali zvítězit, nic jiného pro nás nemělo význam, bohužel jsme obdrželi zbytečné branky a dalším výrazným faktorem, kdo vzal utkání do své moci byli pánové nedotknutelní! Toto se sportem už nemá ani trochu nic společného!!!

V příjemném fotbalovém počasí jsme nastoupili k tomuto zápasu, kde pro nás byl jasný a jediný cíl, získat tři body. Bohužel jsme ještě nevěděli, že je to cíl absolutně nesplnitelný. Začátek utkání přitom nabídl pohledný fotbal s šancemi na obou stranách, bohužel postupem času se začali do této partie zapojovat i páni rozhodčí. První výraznější šanci utkání měli hosté, když Hrdina špatně zpětně nahrával Samešovi, tuto nahrávku vystihl rakovnický forvard, ale Moc ho tváří v tvář vychytal. Za pár minut jsme zahrozili i my. Po dobře rozehraném rohovém kopu se dostal hlavou do zakončení Zajíček, ale bohužel jeho hlavička pouze olízla břevno hostující branky. Po půlhodině hry opět Moc vychytal hostující útočníka a podržel naše akcie ve hře. Bohužel za pár minut jsme inkasovali. Hosté se prosadili po standardní situaci, kdy míč zapadl přesně k tyči- 0:1. Do konce poločasu se ještě do dobré šance dral Radačovský, ale bohužel mu nešťastně v dobré pozici vzal míč Jíra, který se poté dostal do méně výhodně situace a hosté odvrátili. První poločas tedy skončil v náš neprospěch, ale co mělo přijít v druhé půli to asi nikdo nečekal...

Do druhé půle jsme nastoupili plni odhodlání, jenže to nám začali velice rychle znepříjemňovat ti tři známí pánové (bohové??). Začínali jsme hosty dostávat pod tlak a začali si vytvářet dobré příležitosti. Po hodině hry se dostal v dobré pozici do zakončení Bajer, golman však jeho střelu dobře vyrazil, co však bylo zarážející, že nikdo neví proč, ale pomezní sudí zvedal praporek, asi kdyby náhodou. Za chvíli se do dobré pozice probíjel Herodes, ale byl jasně faulován skluzujícím hráčem a najednou tentýž pomezní rozhodčí evidentní faul na hranici vápna neviděl, hlavní sudí bohužel raději také ne. Co se ale nepovedlo teď se povedlo zachvíli. V 75. minutě si Herodes našel odražený balon na vápně a tečovanou střelou dostal míč do sítě! - 1:1. Následně jsme začali hosty presovat a toužili po gólu. Bohužel v 84. minutě jsme po chybě obdrželi druhou branku, která pro nás znamenala asi konec poslední naděje - 1:2. Naši hráči se však nechtěli vzdát a utkání ještě zdramatizovat. Po jednou souboji uprostřed hřiště se po Zajíčkovi ohnal hostující hráč, který pak teatrálně zůstal ležet na zemi a rozhodčí vytáhl červenou kartu pro našeho kapitána!!! Neuvěřitelné! Hostující hráč se pak ještě před naši lavičkou posmíval. Asi jak to skvěle nahrál. V 89. minutě jsme vstřelili vyrovnávací naprosto regulérní branku, kdy na hranici penalty hlavičkoval osamocený Kraus, míč spadl do branky, ale hlavní rozhodčí viděl faul, nikdo neví kde ani kdo by měl faulovat, ale prostě sudí nám opět neuznal regulérní branku. Kolikátou už v jarní části? Konkrétně třetí! Chvíli poté rozhodčí tuto další nechutnou komedii českého fotbalu ukončil a všichni tři se poté mohli poplácat po ramenou, jak nás hezky odklidili z cesty. Tato prohra pro nás znamená s největší pravděpodobností konec nadějí na záchranu...

Branka MSK: 75. Herodes

Sestava MSK: Moc - Sameš, Bejda, Hofman (C) (34. Bajer), Zajíček (86.) - Klain (64. Kraus), Hrdina, Krejza, Herodes (83. Lukeš) - Jíra, Radačovský